ZČU > Courseware > Předměty po fakultách > Fakulta pedagogická > KTV > LVK > O předmětu
Course header (C001) Help

KTV/LVK

Text (C021) Help

Během své praxe v oblasti tělesné výchovy a sportu se budete setkávat se situacemi, kdy budete nuceni v rámci pohybových aktivit řešit krizové situace. Například zabloudíte s dětmi na školním výletě, na kurzu lyžování se někdo z družstva na hřebenech Krkonoš zraní, po celodenním pochodu zjistíte, že nedorazíte do vytčeného cíle a musíte se svěřenými lidmi přespat kde se dá, dorazíte k místu, kde měla být lávka, ale ta tam není a vy chcete na druhou stranu řeky, chcete děti v dešti zahřát a potřebujete rozdělat oheň, na cyklovýletě neopravitelně rozbijete kolo,  a tak podobně. Právě na podobné situace by vás měl připravit letní výcvikový kurz. A nejen na ně. Měl by vás prověřit po všech stránkách - fyzicky i psychicky. Počítejte tedy s tím, že se můžete dostat do situací, kdy se vám bude chtít brečet, kdy budete na pokraji sil, nebo nebudete vědět kudy kam. Letní výcvikový kurz představuje pro řadu studentů prubířský kámen jejich kondice. Na druhé straně ale dostanete takovou porci zážitků a zkušeností, které si budete pamatovat celý život. Proto se kurzu nebojte, ale jeďte na něj se zdravým respektem. Může být pro vás, jako pro řadu vašich předchůdců, nejkrásnějším kurzem za celou dobu studia.

Last updated: 11.09.2013
 
Course basic info (C003) Help

Information about course

Brief information KTV/LVK, Summer Training Camp
Teaching Summer semester , Seminar 10 [Days/Semester]
Completion Pre-Exam Credit, 2 credits,
Course has neither prerequisite nor preclusive nor recommended (for your information) courses...
Image (C008) Help
Teacher info (C016) Help
Spacer...
foto
Faculty of Education
Center for Physical Education and Sport
Mgr.
Petr Valach
Ph.D.
Email only for registered users!
Phone: 6433

Unofficial WWW
Portlet edit mode... <<< Back
Text (C021) Help

V základních informacích je zveřejněna cena za LVK!!!

Termín kurzu: 13. -  21. 5. 2019

Informační schůzka (cca 15 minut): 2019

Pro upřesnění: V Melchiorově Huti je zajištěna plná penze. (kromě 2 1/2 dne putování - strava z vlastních zdrojů). Začínáme obědem 13. 5. a končíme snídaní 21. 5.

Sraz: 13. 5. 8:00 vestibul Klatovská (všichni jedou na kolech ve skupinách a po trasách, které se dozvíte v 8:00) Batohy veze nákl. auto.

Pokud je to možné, všichni  s sebou vezměte jakýkoliv šátek na zavázání očí!

Těšíme se!!!

 

 

Last updated: 24.05.2018