ZČU > Courseware > Předměty po fakultách > Fakulta aplikovaných věd > KIV > ISW > O předmětu
Hlavička předmětu (C001) Nápověda

KIV/ISW

Text (C021) Nápověda

Vítejte!

Cílem předmětu je seznámit studenty s novým trendy ve vývoji software s prvky autonomního chování, rozhodování a inteligence. Díky štědré podpoře grantu z Fondu rozvoje vysokých škol se podařilo koupit řadu knih, které jsou Vám k dipozici v knihovně ZČU. Máme také k dispozci řadu kopií hry UT2004 pro experimenty s AI v 3D počítačových hrách.

Stránky na CW se upravují a nejsou ještě zcela aktualizovány pro aktuální akademický rok, zejména jde o data externích přednášek.

Poslední změna: 11.02.2018
 
Informace o předmětu (C003) Nápověda

Předmět - základní informace

Stručné informace KIV/ISW, Inteligentní software
Výuka Letní semestr , Přednáška 3 [HOD/TYD] Cvičení 2 [HOD/TYD]
Zakončení Zkouška, 6 kreditů,
Předmět nemá podmiňující ani vyloučené ani informativně doporučené předměty...
Předmět – anotace (C004) Nápověda

Předmět - cíle KIV/ISW - IS/STAG

Cílem je pochopení teorie a získání zkušeností s technologiemi používanými při vytváření inteligentních softwarových systémů. Předmět je zaměřen na studenty prvního ročníku magisterského studia FAV a klade si za cíl seznámit studenty s inteligentními softwarovými agenty a jejich aplikacemi v simulacích, počítačových hrých a softwarovém inženýrství.
Obrázek (C008) Nápověda
Vizitka učitele (C016) Nápověda
Spacer...
foto
Fakulta aplikovaných věd
Katedra informatiky a výpočetní techniky
Ing.
Ondřej Rohlík
Ph.D.
Email pouze pro přihlášené!
Telefon: 2450

Neoficiální WWW
Editační režim portletu... <<< Zpět
Aktuality (C012) Nápověda
Aktuality
LS 2019 zahájíme 18. 2. ve 12:05 17.02.2019, 16:24

První akce předmětu bude 18.2. 2018 ve 12:05. Jsem nemocný, bude to krátké.

Knihy 05.03.2017, 15:31

Dozvěděl jsem se, že v knihovně není dostatek výtisků knihy Inteligentní agenty od Aleše Kubíka. Předpokládal jsem, že sekretariát KIV dokáže vyrobit 13 kopií k zapůjčení na celý semestr pro každého, ale z celkem zřejmých důvodů se mi to nepodařilo zajistit. Nicméně jsem zajistil alespoň dvě kopie knihy ke krátkodobému zapůjčení. Kdo by to potřeboval, napíše mi email.

Při této příležitosti bych se rád podělil o link na http://bookboon.com/cs/ucebnice/it-programming-ebooks, který mi poslal jeden kolega z KIV. Na stránce jsou ke stažení čtyři knihy k tématu. Prohlédl jsem je a jsou dobré (přežijete s nimi stejně dobře jako s Kubíkem) a navíc je hodnotím i jako "lehčí a zábavnější čtení". Pokud překonáte odpor k reklamám uvnitř knihy, odměnou vám bude kniha s možností vyhledávání, kterou máte v mobilu/tabletu stále při sobě.

Testování botů v UT2004 21.04.2013, 22:47

K testování použijte software Milana Bárty a sadu šesti týmů z roku 2012. Linky najdete v části "Samostatná práce", konkrétně ve fialově označené sekci "Podpora pro testování botů".

[RSS]