ZČU > Courseware > Předměty po fakultách > Fakulta filozofická > KSA > SPR > O předmětu
Hlavička předmětu (C001) Nápověda

KSA/SPR

Text (C021) Nápověda

Vítejte!

Kurz si klade za cíl seznámit studenty s vybranými rolemi a možnostmi aplikované antropologie v rámci projektových, evaluačních a sociálně marketingových aktivit.

Poslední změna: 10.02.2015
 
Obrázek (C008) Nápověda
Předmět – anotace (C004) Nápověda

Předmět - cíle KSA/SPR - IS/STAG

Tento předmět je určen pro studenty navazujicícho/magisterského studia. Aplikovaná antropologie je často definována skrze role, které antropologové zaujímají v rámci různých typů projektů při řešení praktických problémů. Kurz si klade za cíl seznámit studenty s vybranými rolemi a možnostmi aplikované antropologie v rámci projektových, evaluačních a sociálně marketingových aktivit. Studenti budou seznámeni s problematikou komunitních, rozvojových a integračních projektů, projektového plánování a tvorbou konkrétního rozvojového (integračního) projektu. Pozornost bude rovněž věnována metodám a způsobům evaluace sociálních projektů. V rámci kurzu bude dán rovněž prostor pro představení nástrojů, metod a způsobu využití sociálního marketingu. Prostřednictvím řízené práce v rámci seminářů a domácí přípravy si studenti osvojí zejména roli analytickou, plánovací a hodnotitelskou.

Aktuality (C012) Nápověda
Aktuality
pozor - změna harmonogramu kurzu! 12.04.2018, 15:52

Úkol č. 2 - projektové plánování – strom problému, strom cílů. Datum odevzdání do 16.4. (na hodině)- možné odevzdání do 8.5. (mailem!) - spolu s úkolem č. 3!

16.4. - začátek 15 hodin! bude probírána: Analýza rizik. Základy finančního plánování projektu. Analýza vstupů - 1. část. Úkol č. 3 – struktura projektu metodou logického rámce. Datum odevzdání do 8.5. (mailem!)

23.4. - výuka zrušena - pracovní cesta!

Náhrada za odpadlé hodiny (bloková výuka – 11.5 (pátek - 12:30 až cca 16 hod) - SP 320!  + Základy finančního plánování projektu. Analýza vstupů - 2. část

[RSS]
Vizitka učitele (C016) Nápověda
Spacer...
foto
Fakulta filozofická
Katedra antropologie
PhDr.
Tereza Šlehoferová
Ph.D.
Email pouze pro přihlášené!
Telefon: 5018, 5318

Neoficiální WWW
Editační režim portletu... <<< Zpět

Konzultační hodiny

Týden Den Od Do Místnost, poznámky
Každý Pondělí 11:00 12:00 SP 322