ZČU > Courseware > Předměty po fakultách > Fakulta filozofická > KSA > SPR > O předmětu
Hlavička předmětu (C001) Nápověda

KSA/SPR

Text (C021) Nápověda

Vítejte!

Kurz si klade za cíl seznámit studenty s vybranými rolemi a možnostmi aplikované antropologie v rámci projektových, evaluačních a sociálně marketingových aktivit.

Poslední změna: 10.02.2015
 
Obrázek (C008) Nápověda
Předmět – anotace (C004) Nápověda

Předmět - cíle KSA/SPR - IS/STAG

Tento předmět je určen pro studenty navazujicícho/magisterského studia. Aplikovaná antropologie je často definována skrze role, které antropologové zaujímají v rámci různých typů projektů při řešení praktických problémů. Kurz si klade za cíl seznámit studenty s vybranými rolemi a možnostmi aplikované antropologie v rámci projektových, evaluačních a sociálně marketingových aktivit. Studenti budou seznámeni s problematikou komunitních, rozvojových a integračních projektů, projektového plánování a tvorbou konkrétního rozvojového (integračního) projektu. Pozornost bude rovněž věnována metodám a způsobům evaluace sociálních projektů. V rámci kurzu bude dán rovněž prostor pro představení nástrojů, metod a způsobu využití sociálního marketingu. Prostřednictvím řízené práce v rámci seminářů a domácí přípravy si studenti osvojí zejména roli analytickou, plánovací a hodnotitelskou.

Aktuality (C012) Nápověda
Aktuality
Výuka 15.5. se neuskuteční! 11.05.2017, 14:07

Vážené kolegyně a kolegové,

vzhledem k mé pracovní cestě se neuskuteční výuka v pondělí 15.5. Pokud potřebujete cokoliv konzultovat, jsem k dispozici ve čtvrtek 18.5. od 10:30 do 11:30, případně pište mail. Podklady k tématu, které nebylo probráno najdete v sekci Přednášky. Těm z Vás, kteří mi dodali úkoly v pořádku, bude do konce týden zadán zp v systému, těm, od kterých budu potřebovat úkol předělat či doplnit, pošlu individuálně zprávu.

Děkuji.

S pozdravem

Tereza Šlehoferová

nový harmonogram kurzu 20.03.2017, 09:40
Zvýrazněná informace...

... v sekci seminář najdete nový plán - harmonogram kurzu (vzhledem k odpadlé hodině 20.3.) - došlo k posunu probíraných témat a datumům odevzdávání jednotlivých úkolů - podívejte se prosím na něj, díky. Materiály ke cvičení jsou označeny původně plánovanými daty.

Údaje na LS 2017 byly aktualizovány! 20.02.2017, 10:17

Milé kolegyně a kolegové,

údaje o předmětu na rok 2017 byly aktualizovány, projděte si prosím materiály k předmětu a věnujte pozornost harmonogramu kurzu.

Srdečně zdraví

Tereza Šlehoferová

[RSS]
Vizitka učitele (C016) Nápověda
Spacer...
foto
Fakulta filozofická
Katedra antropologie
PhDr.
Tereza Šlehoferová
Ph.D.
Email pouze pro přihlášené!
Telefon: 5318

Neoficiální WWW
Editační režim portletu... <<< Zpět

Konzultační hodiny

Týden Den Od Do Místnost, poznámky
Každý Úterý 9:00 10:00